Yiannis Margetousakis Photography - Κακές συνήθειες / Στίχοι: Μιλτιάδης Πασχαλίδης Όλη μου η ζωή συνένοχη και πώς γουστάρω τα πιο μεγάλα ψέματα στα πιο αθώα βλέμματα όλη μου η ζωή συνένοχη και
![Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: «Ψέματα, πες μου πως είναι ψέμα» - Έτσι αποχαιρετούν το μεγάλο τραγουδοποιό - Newsbomb - Ειδησεις - News Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: «Ψέματα, πες μου πως είναι ψέμα» - Έτσι αποχαιρετούν το μεγάλο τραγουδοποιό - Newsbomb - Ειδησεις - News](https://cdn.bbmd.gr/media/news/2019/09/09/1011199/main/423052.jpg)
Λαυρέντης Μαχαιρίτσας: «Ψέματα, πες μου πως είναι ψέμα» - Έτσι αποχαιρετούν το μεγάλο τραγουδοποιό - Newsbomb - Ειδησεις - News
![Αυτή η μελαχρινή καλλονή είναι η σύντροφος του Μίλτου Πασχαλίδη -Τον συνόδευσε στην συναυλία του [εικόνες] - iefimerida.gr Αυτή η μελαχρινή καλλονή είναι η σύντροφος του Μίλτου Πασχαλίδη -Τον συνόδευσε στην συναυλία του [εικόνες] - iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/amp_169/public/2019-06/miltos-pasxalidis-kithara-sunaulia.jpg?itok=Sa-GQ7oS)