Enosis Neon Paralimniou FC - Στη διάθεση του κόσμου οι φανέλες μας! Η ΕΝΠ επανέρχεται δυναμικά εκεί που ανήκει και προγραμματίζεται εντατικά για το μέλλον! Τα Εισιτήρια Διαρκείας μας φεύγουν σε πολύ
Enosis Neon Paralimniou FC - We keep on dreaming 👉 Η πανέμορφη «Επετειακή» καθώς επίσης και η νέα φανελα 2018-2019 είναι ένα βήμα από τα χέρια σας! Τηλεφωνήστε στο 97 835515 και
Enosis Neon Paralimniou FC - 👉To Δ.Σ της ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή και έναν εκ των αρχηγών της ομάδας μας,
Enosis Neon Paralimniou FC - 👉To Δ.Σ της ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Ονησίφορο Ρουσιά. Ο Ονησίφορος επιστρέφει στην ομάδα μας
Enosis Neon Paralimniou FC - 👉Κλήρωση Λαχνού Αγώνα!! Πραγματοποιήθηκε εχθές κατά την διάρκεια του ημιχρόνου, η κλήρωση του ''Λαχνού Αγώνα''. 1ος τυχερός ο αριθμός 3816 ο οποίος κερδίζει δωροκουπόνι αξίας €150 προσφορά
![Κύπελλο Ελλάδας: Στους 16 Απόλλωνας Πόντου, Άγιος Νικόλαος και Απόλλωνας Παραλιμνίου. – Sportstonoto Κύπελλο Ελλάδας: Στους 16 Απόλλωνας Πόντου, Άγιος Νικόλαος και Απόλλωνας Παραλιμνίου. – Sportstonoto](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/10/apollon.jpg)